Kafijas aparāti

Kārtošana:
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)

Kad runa ir par kafijas automātiem, tirgū ir daudz iespēju. Kā zināt, kurš no tiem ir piemērots tieši jums? Šajā bloga ierakstā mēs palīdzēsim jums sašaurināt izvēli un atrast ideālo kafijas automātu jūsu mājai vai birojam. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk!

Kā izvēlēties sev piemērotāko kafijas automātu

Kafijas automāti ir visdažādāko formu un izmēru, sākot no augstas klases pusautomātiskajiem espresso kafijas automātiem līdz pieejamākiem podu automātiem. Tā kā tirgū ir tik daudz iespēju, var būt grūti izlemt, kurš kafijas automāts ir piemērots tieši jums. Šajā bloga ierakstā mēs apskatīsim dažādus kafijas automātu veidus, lai palīdzētu jums pieņemt pamatotu lēmumu par to, kurš no tiem ir piemērots tieši jūsu vajadzībām.

Podu automāti

Podu kafijas automāti ir populāra izvēle tiem, kas vēlas vienkāršu un vienkāršu veidu, kā pagatavot kafiju mājās. Podu kafijas automāti izmanto fasētas kafijas kapsulas (jeb K-kafijas tasītes), kurās ir iepriekš samaltas kafijas pupiņas. Lai pagatavotu tasi kafijas, vienkārši ievietojiet kapsulu automātā un nospiediet pogu - automāts par visu pārējo parūpēsies pats. Podu kafijas automāti parasti ir ļoti kompakti, un tiem nav nepieciešams daudz vietas, tāpēc tie ir laba izvēle nelielām virtuvēm vai biroju atpūtas telpām. Viens no kapsulu kafijas automātu trūkumiem ir tas, ka tie var būt nedaudz ierobežoti kafijas veidu ziņā; lielākā daļa kafijas automātu spēj pagatavot tikai viena veida kafiju (espresso, americano u. c.), tāpēc, ja meklējat lielāku dažādību, kafijas automāts var nebūt jums piemērotākais risinājums.

Espresso automāti

Espresso automāti ir populāra izvēle kafijas cienītājiem, kuri vēlas mājās pagatavot kafejnīcas kvalitātes kafiju. Espresso kafijas automāti darbojas, ar augstu spiedienu izspiežot karstu ūdeni caur cieši sapakotu kafijas biezumu, kā rezultātā tiek pagatavota spēcīga un aromātiska kafija. Lai gan vairums espresso automātu prasa zināmu praksi un tehniku, lai to apgūtu, daudzi cilvēki uzskata, ka espresso pagatavošanas process ir terapeitisks un sniedz gandarījumu. Espresso kafijas automāti ir gan pusautomātiskie, gan pilnībā automātiskie; pusautomātiskie aparāti ļauj labāk kontrolēt espresso pagatavošanas specifiku (maluma lielumu, sablīvēšanas spiedienu u. c.), savukārt pilnībā automātiskie aparāti lielāko daļu darba paveic jūsu vietā. Espresso automātiem parasti ir nepieciešams vairāk vietas nekā citiem kafijas automātiem, un tie var būt diezgan dārgi, tāpēc tie var nebūt labākais risinājums, ja jums ir maz vietas vai ierobežots budžets.

Izvēloties kafijas automātu, jāņem vērā daudzi faktori, tostarp cena, vieta uz letes un vēlamās funkcijas. mēs ceram, ka šajā bloga ierakstā ir sniegta noderīga informācija, kas palīdzēs jums sašaurināt izvēli un atrast savām vajadzībām atbilstošu automātu!

5 kafijas automātu veidi pircējiem

Vai esat iegādājies kafijas automātu? Ja jā, iespējams, jūtaties pārņemts ar visām dažādajām tirgū pieejamajām iespējām. Kā zināt, kurš kafijas automāta veids ir piemērots tieši jums? Šajā bloga ierakstā sniegsim pārskatu par pieciem populārākajiem kafijas automātu veidiem, lai atvieglotu jūsu lēmumu.

1. Pilienveida kafijas automāti

Pilienveida kafijas automāti ir populārākais tirgū pieejamo kafijas automātu veids. Tie ir arī vieni no visvienkāršāk lietojamajiem; vienkārši pievienojiet ūdeni un kafijas biezumus un ļaujiet tai vārīties. pilienveida kafijas automāti ir pieejami dažāda izmēra, tāpēc tos var izmantot gan mazās, gan lielās mājās. Dažiem modeļiem ir pat tādas funkcijas kā taimeri un automātiskā izslēgšanās.

2. Espresso automāti

Espresso automāti ir laba izvēle tiem kafijas dzērājiem, kuri vēlas pagatavot amatniecisku kafiju mājās. Šie aparāti izmanto spiedienu, lai piespiestu karstu ūdeni caur kafijas biezumiem, tādējādi iegūstot spēcīgu, koncentrētu kafiju. Lai gan espresso automāti var būt dārgāki nekā cita veida kafijas automāti, tie noteikti ir ieguldījuma vērti, ja jūs nopietni domājat par savu kafiju.

3. Franču preses kafijas automāti

Franču spiedes ir vēl viena populāra iespēja kafijas dzērājiem, kuri vēlas pagatavot kvalitatīvu kafiju mājās. Franču preses darbojas, mērcējot rupji maltas kafijas pupiņas karstā ūdenī vairākas minūtes, pēc tam nospiežot virzuli uz leju, lai atdalītu biezumus no šķidruma. Rezultātā tiek pagatavota kafija ar pilnu garšu un zemu skābuma līmeni.

4. Podu kafijas automāti

Pod kafijas automāti ir līdzīgi pilienveida kafijas automātiem, taču tajos izmanto fasētas kafijas kapsulas, nevis kafijas biezumus. Podu kafijas automāti ir ērti, jo tiem nav nepieciešams pašiem mērīt biezumus un filtrēt ūdeni; vienkārši ievietojiet kapsulu un ļaujiet automātam darīt savu darbu. Tomēr paturiet prātā, ka kafijas kapsulas var būt dārgākas nekā parastas pilienveida kafijas pagatavošana.

5. Aukstās kafijas pagatavošanas kafijas automāti

Aukstās pagatavošanas kafijas automāti ir paredzēti aukstās pagatavošanas koncentrāta pagatavošanai, ko pēc tam var izmantot ledus kafijas vai sajauktas frappes pagatavošanai. Cold brew koncentrātu gatavo, 12-24 stundas mērcējot maltas kafijas pupiņas aukstā ūdenī; tā iegūst mazāk skābu un mazāk rūgtu kafiju. Tā kā aukstās pagatavošanas koncentrātu var pagatavot iepriekš un uzglabāt ledusskapī, tas ir lielisks risinājums aizņemtiem cilvēkiem, kuri vēlas baudīt kvalitatīvus aukstos dzērienus visu nedēļu.

Tirgū ir daudz dažādu kafijas automātu veidu, tāpēc var būt sarežģīti izlemt, kurš no tiem ir piemērots tieši jums. Šajā bloga ierakstā sniegts pārskats par pieciem populārākajiem kafijas automātu veidiem: pilienveida, espresso, franču preses, podiņu un aukstās pagatavošanas. Pieņemot lēmumu, ņemiet vērā savas vajadzības un budžetu, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies sev piemērotāko kafijas automātu.