Kārtošana:
Skatīt vienlaicīgi:
 • PAGATAVOŠANAS METODE
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Kontinenti
  0
  0
 • GRAUZDĒŠANA
  0

Kafija arabika

Filtrēt
Kārtošana:
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)

Kafija arabika

Kafija ir viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē, un tai ir ļoti interesanta vēsture. Vai jūs zinājāt, ka kafija ir cēlusies no Arābijas? Šajā bloga ierakstā mēs tuvāk aplūkosim kafiju no Arābijas un to, kā tā ir kļuvusi par tik populāru dzērienu.

Kafijas vēsture aizsākās Etiopijā, kur leģenda vēsta, ka kāds kazu ganītājs vārdā Kaldi atklājis kafiju pēc tam, kad redzējis, kā viņa kazas ēd ogas no kāda koka un pēc tam visu nakti nesaspiestas. Ziņas par šo "brīnumlīdzekli" izplatījās un galu galā nonāca līdz Arābijai.

Tieši Arābijā pirmo reizi kafiju sāka audzēt plašā mērogā un tur tika atvērtas pirmās kafejnīcas. Šīs kafejnīcas ātri vien kļuva par populāru pulcēšanās vietu, kur cilvēki varēja satikties un apspriest aktuālos notikumus. Kafejnīcu popularitāte no Arābijas izplatījās Eiropā un pēc tam Amerikā.

Arābijas kafiju parasti pagatavo ar kardamonu, kas tai piešķir unikālu garšu. Ja jūs nekad neesat nogaršojuši arābu kafiju, iesakām to darīt! Tā patiesi ir viena no labākajām kafijām pasaulē.

Kafija Arabika dzeršanas priekšrocības

Bloga ievads: Daudziem cilvēkiem kafija ir tikai rīta uzmundrinošs dzēriens. Tomēr kafija arabika dzeršanai patiesībā ir daudz priekšrocību. Šajā bloga ierakstā mēs aplūkosim dažus no kafija arabika ieguvumiem un to, kāpēc jums vajadzētu sākt to dzert jau šodien!

1. Kafija Arabika var paaugstināt jūsu enerģijas līmeni

Ja meklējat dabisku veidu, kā paaugstināt enerģijas līmeni, meklējiet tikai kafija arabika. Kafijā esošais kofeīns var palīdzēt jums sniegt enerģiju, kas nepieciešama, lai pārvarētu dienu. Tikai pārliecinieties, ka nedzerat pārāk daudz kafijas, jo pārāk daudz kofeīna patiesībā var radīt pretēju efektu un likt jums justies nervozam un nemierīgam.

2. Kafija Arabika var palīdzēt jums koncentrēties

Jums ir grūtības koncentrēties uz uzdevumiem? Ja jā, tad var palīdzēt kafija arabika dzeršana. Kofeīns var palīdzēt uzlabot jūsu uzmanību un koncentrēšanos, kas var būt noderīgi, gatavojoties eksāmeniem vai strādājot pie svarīgiem projektiem. Tikai atcerieties ierobežot sevi ar vienu vai divām kafijas tasītēm dienā, lai jūs nebūtu pārāk nervozs.

3. Kafija Arabika var palīdzēt dedzināt taukus

Ja cenšaties zaudēt svaru, kafija arabika var būt noderīgs līdzeklis. Ir pierādīts, ka kofeīns palielina sadedzināto kaloriju skaitu, un tas nozīmē, ka kafija arabika dzeršana var palīdzēt sasniegt jūsu svara samazināšanas mērķus. Tikai pārliecinieties, ka kafijai nepievienojat cukuru vai krējumu, jo tas var mazināt ieguvumus.

Mēs ceram, ka jums patika iepazīties ar Arābijas kafiju un tās īpašo vietu vēsturē. Nākamreiz, kad baudīsiet Arābijas kafiju, atcerieties tās garo ceļu no Etiopijas uz Arābiju un līdz jūsu tasītei! Paldies, ka izlasījāt!